Inframatt – Sinu tervis ja ilu! Parim kaalulangetaja ja kehapuhastaja! Nüüd ka auhinnatud!

ZLIMLINE INFRAMATT EI OLE AINULT ILU VAID KA TERVIS

Buduaari Ilulemmik 2021

Iluhoolikute Ilulemmik 2021

Kaal ei liigu ja keha on paistes?  Teed küll trenni, oled tervislike eluviisidega, aga ei tunne end oma kehas siiski hästi?
Inframatiga kulutad 1 tunni jooksul kuni 900 kcal,higistad kudede vahel oleva liigse vee ja toksiinid välja, mis omakorda paneb  “keha tööle”. Kaal väheneb 1 tunniga 500 grammi kuni 1 kilo.
Kaovad cm, üleliigsed kilod ja paraneb enesetunne. Inframatt ei ole ainult ilu vaid ka tõhusaim terviseparandaja.

Ükskõik, kas elame linnas või maal, on 21. sajandil elamise kahetsusväärne kõrvalmõju see, et meie keha saastatakse iga päev keskkonnast tulevate toksiinide ja kemikaalide, rasvase toidu ja joogiveega. Kemikaale, pestitsiide, hormoone ja saasteaineid on kõikjal.Kuigi meie keha teeb loomulikult detoksikatsiooni igapäevaselt, läbib meid iga päev nii palju erinevaid vastikuid aineid, et meie enda loomulik kaitse ei pruugi olla piisav. Kui need ained lastakse koguneda, on selle tagajärjeks sageli  ülekaal ,kroonilised haigused, haigused, stress ja väsimus.

70 ndatel aastatel alguse saanud ilu ja tervisetoode on tänaseks saanud maailmas ja nüüd ka Eestis lemmik tervise ja ilutooteks mis on mõeldud kogu perele, alates noorukitest kuni eakateni. Laialdaselt on kasutusel taastusravis, kaalulangetuskeskustes ja tervisekliinikutes.

Inframatihooldus on üks võimalus taastusravivahendiks, esteetiliste kehahoolduste läbiviimiseks, lõõgastumiseks ja üldise enesetunde parandamiseks.

Inframatt erineb infrapunasaunast sellepoolest , et temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt 3 korda tõhusam.I nfrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja viib toksiinid kehast välja. Aitab organismist välja viia jääkaineid, liigne kudede vaheline vee,  parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Peale 7, 10é või 14 päeva kuuri saavad, kehasse kogunenud ained, kui tammi tagant lahti ja kaal hakkab vähenema.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise. Inframatis on higistamine 3 korda intensiivsem suhteliselt madalatel temperatuuridel, kui tavalises infra saunas. Keha koed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi.Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis 70%. Ülejäänud 20-30% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte(rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina). Infrapunasamati õhutemperatuur on 61- 74kraadi ning selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, seepärast sobib hästi ka eakatele ja ka lastele . Soovitatav seansi kestvus on 60 min.Kehastuudio on inframatti kasutanud juba 4 aastat ja tänu sellele alandame kaalu ka suurema kaaluga inimestel . Kui kaal on sinu mure , siis alusatame kaalulangetamist alati Inframatiga, hilisemalt lisame juba teisi hooldusi. Kuuri teeme soovitavalt iga päev vastavalt soovitud pikkusele, vahele võib jääda maksimaalselt 2 päeva. Kui kaal ei üle 80 pluss kilo võib teha ka Inframatti koos teiste hooldustega näiteks 2 korda nädalas.

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

INFRAMATI POSITIIVNE TOIME:

 • Parim viis kaalukaotuseks
 • tselluliit väheneb märgatavalt
 • kaob paistes olek nii kehalt kui ka näolt
 • nahk muutub elastseks ja siledaks
 • enesetunne paraneb märgatavalt
 • Immunsussüsteem tõuseb
 • Vähenevad ümbermõõdud

– sobib treeningueelseks soojenduseks kui ka treeningujärgseks lõdvestuseks;
– varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel;
– aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (60minutiga 600-900kcal);
– leevendab südameveresoonkonna ja kõrgvererõhutõve haigusi;
– kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral;
– koed vabanevad mitmesugustest mürgistest jääkainetest (toksiinid, nikotiin, alkohol, kolesterool) ja raskemetallidest (plii, tsink, nikkel, elavhõbe, alumiinium, tina);
– samuti ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jne.
– puhastab nahka ja parandab selle väljanägemist, stimuleerib rakkude uuenemist;
– kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist;
– vähendab stressi ja väsimust;
– vähendab valu;
– tõstab organismi immuunsust.

Mida teha kindlasti enne hooldusele tulemist.

 1. Juua enne vett ja süüa tavapäraselt  Väga oluline.
 2. Vähendada kohvi joomist 2 tassile.
 3. Koorida keha samal hommikul.
 4. Keha ei tohi kreemitada.
 5. Vältida alkoholi eelneval ja samal päeval.
 6. Teavitada teenindajat oma hetke seisundist. Söök , jook , vesi , alkohol.

Vastunäidustused:

Rasedus,Epilepsia,Südamestimulaator,Infektsioonid, haavandid, põletikulised protsessid,ajuverevarustuse häired.

Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. IP-kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja vaatamata sellele, et ümbritsev temperatuur jääb madalaks. Oluliselt alanevad keha mõõtmed, paraneb naha seisukord ja organismi üldseisund.

Ühe hooldusega kaob keskmiselt 600-900kcal.Täites kõik eelnevad punktid, on võimalik kaotada juba esimese hooldusega 1 kilogrammi sõltuvalt kehakaalust.

Ilma selle hoolduseta ei oleks meie salenejad nii edukad!

Soovid soetada Inframatti koju, võta meiega ühendust. www.zlimline.com/inframatt

Kaup kohe kätte koos põhjaliku õpetusega.

!Imetades tohib kasutada Zlimline Inframatti!