Slender Life salendav kehamähis Itaaliast

Slender Life on Itaaliast pärinev kaalulangetus ja tselluliidimähis, mis on kasutusel juba mitukümmend aastat. Slender life on eriline  ja täiesti ainulaadne vaakummeetodit kasutav salendav ning tselluliidivastane mähis . Slender Life  sündis biotehnoloogiliste katsetega vaakumis, mis surub loodusliku kreemi sügavale naha alla. Tulemused on kohesed ning on nähtavad ja mõõdetavad juba esimesest kasutuskorrast. 24 tunniga on võimalik kaotada kuni 1.5 kilo kehakaalust. Slender Life  sisaldab ainult looduslikke, taimseid  ja mineraalseid komponente.

Tooted ei sisalda keemilisi, ega mürgiseid aineid ja on parabeeni vabad. Meditsiinilised katsed tõestavad, et kreem on täiesti ohutu ning äärmiselt efektiivne kaalukaotuseks, naha trimmimiseks ja tselluliidi vähendamiseks. Kaotatud kilod ja sentimeetrid räägivad enda eest peale esimest hooldust. Kui kreemi kasutada regulaarselt on tulemus  püsiv ja tõhus võitlemaks tselluliidiga. Selleks on Slender Life välja töötanud lisaks ka kodukasutus mähised,  kreemid ja joogid.

Slender Life kehamähis on meie klientide lemmikuks enne puhkusereisi, pidu, pulma või eriliselt tähtsat sündmust.. Nahk näeb välja jumekam, siledam, niisutatum ja trimmis. Peale kuuri läbimist salongis on võimalik soetada Slender Life salendav kreem ka kodus kasutamiseks. Lisaks sisaldab kodusari samuti toksiine väljutavaid ja ainevahetust kiirendavaid tervisejooke.. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kreemi öösel magades koos dermopükste või toidukilega.

Tulemused alljärgnevas tabelis on keskmine 100 inimese kohta. Tulemus on subjektiivne ning toimib igal kliendil erinevalt, vastavalt kehale. Klienti kellel peale protseduuri ei oleks nähtavat tulemust, pole veel olnud.

MIDA TEEB : ALANDAB KAALU ; VÄHENDAB ÜMBERMÕÕT;  VABASTAB KEHAKOED JÄÄKAINETEST; TASANDAB RASEDUSARME; KIIRENDAB NAHA AINEVAHETUST; EEMALDAB KUDEDEST VEDELIKKU; VÄHENDAB TSELLULIITI VAIGISTAB PÕLETIKULISI PROTSESSE;

Tabel näidiskliendiga:

PiirkondEnnePärastTulemus
Piht63.0 cm61.0 cm2.0 cm
Kõht82.0 cm79.0 cm3.0 cm
Puusad93.0 cm90.0 cm3.0 cm
Parem reis56.0 cm54.0 cm2.0 cm
Parem põlv38.0 cm36.5 cm1.5 cm
Vasak reis57.0 cm55.0 cm2.0 cm
Vasak põlv39.0 cm37.5 cm1.5 cm
Kaotatud sentimeetrid-15.0 cm
Kaal55.0 kg54.4 kg0.6 kg
Saledam Elu
24 tunni salendav hooldus

Mähist ei pesta maha enne 24 tunni möödumist, kuna mõju kestab seni.

70 looduslikku komponenti.

Iga 24 tunni tagant
Sobib ka imetavale emale
Ei sisalda parabeene ega lisaaineid

Nõuanded

 Parima tulemuse saavutamiseks:

1.Koorida keha alati enne hooldust salongis või kodus, mähis imendub sügavale naha alla.Mõjutab tulemust oluliselt. Salongi tulles on võimalik koorida Slender Life kehakoorijaga, mis sisaldab samu komponente. Võimalik soetada ka koju.

2. Mitte juua enne hooldust alkoholi ega kohvi.

3. Tarbida vette tervislikus koguses. Ca 2 liitrit päevas, mitte enne hooldust.

4 .Kaaluda kodus enne hommikusööki. Samuti kaalume, mõõdame  salongis enne ja pärast hooldust. Teeme  pildi kliendi telefoniga,

5. Pesta tuleks alles päev pärast protseduuri ehk siis 24 tunni pärast.

6.Tohib teha menstruatsiooni ja  imetamise puhul.

Peale esimest korda on koheselt nähtav niisutatud nahk, vähenenud tselluliit, trimmis keha ja 24 tunni pärast ka vähenenud kaal.

Tule proovi ja veendu ise!

Slender Life on aastatega võitnud tee meie kallite klientide südamesse, tule proovi sinagi!  Kombineerides mähist koos Inframati, LPG massaaži või rullmassaažiga on tulemus topelt ja garanteerime imestama paneva tulemuse  2 tunniga.

Slender Life – salongis kui ka kodus kasutamiseks.

Slender Life salendavaid hooldusi on võimalik teha nii kodus,ilusalongides ja spaades.Samuti pakume kaalualandavaid jooke, kreeme ja mähiseid. Soetades meie e-poest,salongist või edasimüüjatelt kodukasutustooteid on võimalik mugavalt kodus saleneda.