Meist

Ilusalong 4 linnas: Tallinn,Tartu,Pärnu,Viljandi.

Tallinna Kehastuudiol on rõõm teatada, et oleme kolinud uuele aadressile Pikk 44 Tallinn, olemas tasuta parkimine.  Oleme läbinud ka LPG Endermoloogia 2 astme koolituse ja omame pikaajalist kogemust.

Kehastuudio pakub juba 10 aastat oma klientidele erinevaid kaalulangetamiseks mõeldud protseduure. Meie abiga saate vabaneda liigsetest kilodest, parandada naha toonust, korrigeerida figuuri, vabaneda tselluliidist, siluda pindmisi peenikesi kortse, ühtlustada nahatooni, eemaldada inetuid kapillaare, treenida lihaseid ja lihtsalt lõõgastuda.

Pakume LPG vaakummassaaži, kavitatsiooni, laser-rasvaimu ja salendavaid Transioni kehahooldusi. Kuigi oleme spetsialiseerunud kaalulangetamisele ja oma klientide enesetunde parandamisele, pakume lisaks ka näo- ja iluhooldusi, pediküüri ning maniküüri.

Kehastuudios  töötavad sõbralikud ja toredad  oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust oma armsatele klientidele. Tahame olla kindlad, et klient, kes on üks kord meie salongis käinud, tuleb meie juurde tagasi ja julgeb meid soovitada ka oma sõpradele.

Eelkõige klientide soovidest, pakume paindlikku ja sõbralikku teenindust ning privaatset õhkkonda. Oleme ka Zlimline ja  Slender Life  esindussalong Eestis.

Võta meiega julgelt ühendust +3725021137

Olete oodatud!

Teie Kehastuudio 2021

  • Hindamine

    Hindame Teie tervisliku seisundit

  • Kaardistamine

    Kaardistame probleemsed piirkonnad

  • Mõõtmine

    Mõõdame Teie keha