LPG hooldused

Meie klientide armastatuim hooldus! Tule naudi sinagi!

Kehastuudio kasutab alati enne igat LPG seanssi tõhusat Vibrotreeningut ja tselluliidikreemi, tulemus paraneb kuni 30%. Enne kuuri algust võtame kliendilt mõõdud ja kliendi loal teeme kliendi telefoniga pildid enne kuuri ja peale. Tulemused on imelised!

LPG massaaž ja meetodid (kasutusel aastast 1986) on oma nime saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. Algselt oli LPG tselluliidimassaaz mõeldud kasutamiseks taastusraviks, hiljem levis meetod ilusalongidesse. LPG tselluliidimassaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi. LPG seadme otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile. LPG ravihooldused on äärmiselt kehasõbralik ja leebe viis erinevate vaevuste leevendamiseks. Kas ja milline hooldus just sinule sobib selgub konsultatsiooni käigus. Vastunäidustused on samad, mis teiste massaažiliikide puhulgi. Massaaži tulles tuleb informeerida oma massööri vastunäidustuste olemasolust! LPG massaaži tohivad ka teha imetavad emad, soovitav aeg peale sünnitust on vähemalt 1 kuu.

Kehastuudio kasutab LPG Cellu M6 Endermolab  2 seadet.

Tselluliiti
Liigset kehakaalu
Soolasid liigestes
Liigeste- ja peavalu
Turseid
Vananevat ja lõtvunud nahka
Väsimust, stressi, unehäireid
Rasedus-, põletus-, lõikearme
Menopausiga seotud vaevusi

LPG vaakummassaaž mõjutab närvisüsteemi- ja vereringe punkte, tänu millele väheneb jalgade külmetamine, paraneb uni, langeb psühhoemotsionaalne pinge. Soovitatav on massaaži teha enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu), kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelravina. Lipomassaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Vaakummassaaž teeb võimalikuks ennetada ja ravida ainevahetust, vere- ja lümfiringe ning seedimisega seotud probleeme.

LPG Endermolab 2

LPG Endermolab 2 on innovatiivseim ja efektiivseim protseduur võitluses tselluliidi ja liigse kehakaaluga. Endermolab 2 hakati tootma aastal 2016. LPG Endermolab 2 on üliefektiivne seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast 3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Vaakum on sügavam ja protseduur ise meeldivam. Kõik programmid on salvestatud LPG teadlaste poolt Prantsusmaal. Kehastuudio Endermoloog omab 11 aastast kogemust nii LPG massaaži kui ka teiste keha ja näohooldus protseduuridega. LPG massaažis omab ta 2 astme kõrgemat koolitust. Kui Te soovite endale vaid parimat, siis ootame Teid proovima!