Kehastuudio ilu- ja ravihooldused

Kehastuudio on personaalse lähenemisega salong, kus pakutakse kõige tõhusamaid ning parimaid salendavate seadmetega pakutavaid ilu- ja ravihoolduseid. Pakume professionaalseid ravihoolduseid, kaunistavaid iluteenuseid ja kvaliteetseid tooteid mis aitavad Teil oma keha hoida parimas korras igal ajal.

Professionaalne
meeskond

Kauaaegne
kogemus

TASUTA
konsultatsioon

Kaasaegne
tehnoloogia

Teenused ja protseduurid

Hooldused

Kehastuudio hoolduste juurde kuuluvad meie ühed populaarseimad protseduurid nagu LPG massaaž, Zlimline, RF-lifting.

Loe hooldustest lähemalt

Teenused

Kehastuudio teenuste hulgas on mitmeid uuenduslikke teenuseid, sealhulgas eriti populaarne EMS treening ning bioresonants teraapia.

Loe teenustest lähemalt

Vali protseduur ja broneeri aeg

Parimad pakkumised otse e-mailile

Liitu Kehastuudio uudiskirjaga, et olla esimesena kursis parimate pakkumiste ja innovatiivsemate lahendustega.

Alati parimad pakkumised!

Meie kliendid räägivad...

"Esimene külastus Kehastuudiosse tõi naeratuse näole. Protseduur oli suurepärane ning teenindus esmaklassiline! Ilus algus päevale ning tänu meeldivale kogemusele külastan kindlasti veel."

"Mina sain 5 kuu eest imeilusa pisikese piiga emaks, aga mul oli kindel eesmärk, et oma beebipehmust ma uude aastanumbrisse kaasa ei vea. Mōeldud-tehtud ehk olles nüüdseks 150% EMS-i ja LPG-usku olen ma 2,5 kuuga 18 kilo kergem ning paremas vormis kui enne beebiootusele jäämist. On see olnud lihtne teekond? Sugugi mitte. On see olnud seda väärt? Absoluutselt! Suur-suur aitäh ja sügav kniks Krislinile ning Kehastuudio maruvahvale ning motiveerivale treenerite- ning ilutegijateperele. Soovitan-soovitan-soovitan, sest Kehastuudios oled Sa parimates kätes!:)"

"Kehastuudio tüdrukud on alati nii soojad ja armsad. EMS on lihtsalt ülimugav kui nädalagraafikusse pikad jõusaalitrennid ei mahu. "

"Kehastuudio on salong mitte ainult kehale, vaid ka hingele!!! Kiituseks jääb sõnadestki puudu! Soovitan eriti Slender LIFE kehahoolitsust - kel vaja jõulukuul oma kleitidesse ilusti mahtuda, siis teadke, et Kehastuudio on õige koht, kuhu oma sammud seada!"

"Imeline tulemus Beaming White valgendusega! Olen väga õnnelik ja rahul. Meeldiv,sõbralik ja soe õhkkond, soovitan soojalt ja külastan kindlasti veel."

Kehastuudio

Privaatne ja hubane salong parimate keha- ja näohooldustega.

Kontakt

+372 5151 566
E-L: Kokkuleppel, P: suletud
Pikk 44, Tallinn