EMS treening

EMS Toonus

 UUS ! Kiire ja tõhus treening lihastele- EMS Toonus.

Super uudis kõikidele Transioni protseduuri sõpradele.

UUS EMS Toonus kehamodelleerimine on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks. EMS Toonus stimuleerib lihaskudet elektrooniliselt, töötades lihasega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja liigsete ainete lahustumise organismis. Lihas kasutab ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt mis ümbritseb EMSiga töödeltavat piirkonda.

Protseduur kestab 50 minutit, selga pannakse EMS vest ja klient lamab kosmeetiku toolil ja lisab toonust vastavalt soovile.

EMS sobib ka imetavale emale, soovitavalt 1 kuu peale sünnitust. Keisrilõike puhul alates peale armi paranemist.

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Lihaste toniseerimine ning tugevdamine ja keha vormimine
Vedelikupeetuse likvideerimine
Kudede pinguldamine ning uuendusprotsessi käivitamine
Sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine
Ümbermõõtude vähenemine ja ainevahetuse kiirenemine

Lisaks saab seadmega treenides hoolitseda ka nende lihasgruppide eest, mida tavatreening ei hõlma. Transion Insanity seadet on tippsportlased juba alates aastast 1972 kasutanud Olümpiavõistlusteks ettevalmistamiseks, seda kasutavad ka kulturistid oma treeningutes. Transion Insanity ei koorma südant ega selga, mugavalt lamades ja ajakirja lugedes on võimalik 15 minutiga saada efekti, mis on samaväärne tunniajase trenniga jõusaalis.