Zlimline Transion

Kiire ja tõhus Transion Insanity

Zlimline Transion Insanity kehamodelleerimine on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks. Transion Insanity stimuleerib lihaskudet elektrooniliselt, töötades lihasega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja liigsete ainete lahustumise organismis. Lihas kasutab ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt mis ümbritseb Transioniga töödeltavat piirkonda, põletades esmalt süsivesikud ja seejärel rasvad.

Meilt on võimalik ka soetada kodukasutus seadmeid kui ka salongiaparatuuri. Info telefonil 5021137

Eelised

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Lihaste toniseerimine ning tugevdamine ja keha vormimine
Vedelikupeetuse likvideerimine
Kudede pinguldamine ning uuendusprotsessi käivitamine
Sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine
Ümbermõõtude vähenemine ja ainevahetuse kiirenemine

Lisaks saab seadmega treenides hoolitseda ka nende lihasgruppide eest, mida tavatreening ei hõlma. Transion Insanity seadet on tippsportlased juba alates aastast 1972 kasutanud Olümpiavõistlusteks ettevalmistamiseks, seda kasutavad ka kulturistid oma treeningutes. Transion Insanity ei koorma südant ega selga, mugavalt lamades ja ajakirja lugedes on võimalik 15 minutiga saada efekti, mis on samaväärne tunniajase trenniga jõusaalis.

Meetod

Zlimline TransionZlimline Transion seadmel on uudne infrapuna soojendusfunktsioon, mis aitab eriti efektiivselt eemaldada rasvkudet kõhupiirkonnast. Infrapuna funktsioon võimaldab treeningu ajal soojendada kõhu piirkonda kuni 55 kraadini, mis omakorda aitab efektiivselt saavutada raseduseelset vormi. Heade tulemuste saamiseks on soovitav läbi teha 10 korrane kuur. Pärast kuuri võiks soovitud tulemuste säilitamiseks teha järelprotseduure 2-3 korda kuus.

Zlimline Transion seadet saavad kasutada nii naised kui mehed eelistatud kehapiirkondadele (käed, rinnalihased, kõht, sääred, puusad, tagumik). Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada Transionit vähemasti 3 päeva nädalas, kuid soovitavalt mitte rohkem, kui tund päevas. Enne ja pärast iga protseduuri, tuleb kindlasti juua vähemasti 0,5 liitrit vett. Kinnitage kummist padjakesed oma kehale ning samal ajal kui loete, vaatate televiisorit või olete internetis, saab teie keha täisväärtusliku trennikoormuse , mille tulemusena leiab aset kõhnumine- ümbermõõdu vähenemine ning keha üldise toonuse tõstmine. 45 minutit Zlimline Transion seadmega on võrreldav kolmetunnilise intensiivse treeninguga.

Tulemused

Zlimline Transion

Zlimline Transion seade kasutab väikeseid elektroonilisi padjakesi, mis elektrostimulatsiooni käigus kutsuvad esile lihaskiudude isotoonilisi kokkutõmbeid ja “keerdumist”. Protseduuri tagajärjeks on rasvade põletamine ning kogunenud jääkainete ja liigse vedeliku eemaldumine ümbritsevatest kudedest. Liigne vedelik väljub tavapärasest kiiremini keha normaalse tsirkulatsiooni (urineerimise) käigus. Tulemuseks on silmnähtav kehaümbermõõdu vähenemine ning lihastoonuse üldine suurenemine. Seadmel on 20 elektroodi kummist padjakeste näol, mis saadavad lihastesse eelnevalt masinal seadistatud madala sagedusega vooluimpulsse, mille tagajärjel toimub lihaste rütmiline pinguldamine, siis lõdvenemine.

Kogu protsess käivitab organismis ning lihastes harjumuspärase kehatalitluse ning keemilised muutused, mis on võrreldavad tavapärase füüsilise treeninguga. Nende keemiliste reaktsioonide tagajärjel leiab lihastes aset rakkudevahelise vedeliku ning toksiinide väljumine. Kõik metaboliidid transporditakse rakkudevahelisele alale ning sellest tulenevalt tarbivad neerud rasvasettest saadavat energiat ja lagundavad süsivesikuid. Tulemuseks energiakulu, rasvade põletamine ja lihaste toniseerimine ning tugevdamine. Seeläbi käivitub organismis koheselt ka intensiivne ainevahetusprotsessi kiirenemine.

Näidustused

Näidustused

Seljalülide vaegused
Tugev krooniline seljavalu
Reumaatilised haigused
Lihaste suurendamine
Lihaste toonuse tõstmine

Vastunäidustused

Kasvajad
Rasedus
Maksapõletikud
Haavad, nahahaigused
Rasked südamehaigused, südamerütmihäired
Operatsioonid lokaalselt (3 eelneva kuu jooksul)
Tuberkuloos
Rasked neeruhaigused ja vererõhu häired

Seade kodukasutusse

Meie kaudu saate tellida Transion seadme ka kodukasutamiseks. Rohkem informatsiooni leiate Zlimline kodulehelt: www.zlimline.com/zlimline-transion