Zlimline

Zlimline Lipo Laser

Esimene tunnustatud mitteinvasiivne rasvaimu!

Zlimline Lipo Laser kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha modelleerivateks hooldusteks nõrka laserit. Sisuliselt on tegemist mitteinvasiivse rasvaimuga. Zlimline Lipo Laser kasutab fotobiomodulatsiooni, mille abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Iga päev säilitab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib seda, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see siis energiaks muudetaks. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest. Zlimline Lipo Laserit kasutatakse selleks, et rakud vabastaksid oma sisu ilma trennita. Lipo Laserit tehakse enne LPG massaaži, EMS treeningut, Transion treeningut, massaaži, tõhusat treeningut.

Eelised

Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba
Ei nõua taastumisaega
Kliiniliselt tõestatud
Mõistlik hind
Ohutu ja valutu
Tulemused kohe näha
Rasva vähendamine soovitud piirkonnas

Meetod

Zlimline Lipo LaserZlimline Lipo Laser protseduuris kasutatav nõrk laser tekitab fotobiomodulatsiooni efekti, muutes rakukeemiat ning käivitab ensüümi lipaas vabastamise, mis omakorda lõhustab triglütseriidimolekule rasvhapeteks ja glütseroolimolekulideks. See protsess teeb molekulid piisavalt väikeseks, et need saaksid pooride kaudu väljuda ning neid saaks kasutada „kütusena“ sinu keha metabolismisprotsessis. Sinu keha lümfisüsteem kannab rakkude sisu edasi ning eemaldab selle kehast loomulikul teel. Zlimline Lipo Laser suurendab keha lümfivoolu, stimuleerides lümfisõlmi hooldatavas piirkonnas. Pärast hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi mis põletab äsjavabastatud rasvhapped ja glütseroolid, et need keha rasvavarudest täielikult eemaldada. Laser-lipolüüsi protseduuril kasutatakse nõrga tugevusega nähtavat punast laservalgust, mis bio-stimuleerib hooldatavat rasvakogumit ohutult ja valutult. Stimulatsiooni käigus käivitatakse kehale loomulikud keemilised protsessid, mida organism kasutab energiavarude vabastamiseks vastavalt vajadusele, seega ei tekita laser-lipolüüs kehas ühtki tavapäratut mõju ega kahjusta kehakudesid: rakke, veresooni ega lähedalasuvaid närve või elutähtsaid organeid. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva ning tavaelu tegemiste juurde saab tagasi pöörduda kohe pärast protseduuri läbimist. Seade on võrreldes muude laser- ja valgushooldustega ka lihtsalt kasutatav. ZlimLine Lipo Laseriga tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning ühe protseduuri jaoks kulub aega vaid 30 minutit. Hoolduskuur peaks koosnema 8 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas, keha modelleerimisprotseduur kestab neli nädalat. Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures. Hoolduste jooksul väheneb patsientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Tulemuste säilitamiseks on parim teha protseduuriga samaaegselt muutus oma elustiilis, tavaliselt piisab lihtsalt toitumisharjumuste muutmisest ja mõõdukas trennist.

Tulemused

ZlimlineVõrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Tavaliselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Soovituslik on läbida kaheksast hooldusest koosnev seanss nelja nädala jooksul, kaks seanssi nädalas. Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse seoses võitluses ülekaaluga. Ultrahelipildid näitavad, et rasvakihi paksus väheneb vaid ühe hooldusseansiga kuni 30%. Lisaseansid parandavad tulemust veelgi. Tulemused on nähtavad kohe pärast iga hooldust, kuna rasvarakkude sisu vabastatakse. Kergete treeningutega järelhooldus kiirendab vabastatud rasva eemaldumist organismist. Samuti soovitame protseduurile peale teha lümfidrenaazi ehk LPG´d.

Mõjupiirkonnad

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva täpselt probleemses piirkonnas. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast. See on suur eelis dieedi ja trenni ees, mis vähendavad rasva kogu kehal ühtlaselt, kuid ei modelleeri kindlaid kehapiirkondi. Kui sa valid seda tüüpi protseduuri, on oluline mõnevõrra mõista laser-modelleerimise taga peituvat mehaanikat ja teadust. Sa peaksid olema teadlik sellest, millist tehnoloogiat kavatsetakse kasutada ning miks see on kasulik ja turvaline. Et oleksid oma laser-rasvaimu protseduuriks täielikult valmis, oleme sulle välja valinud kirjeldused mõndadest laser-rasvaimu tööstuses kasutatavatest erinevatest tehnoloogiatest ja seadmetest.

Vastunäidustused

Rasedus ja rinnaga toitmine
Epilepsia
Nahakahjustused ravipiirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)
Infektsiooni- ja põletikuprotsessid
Epideemilise haigusega patsient
Südamehaigus või elektrokardiostimulaatori (südamestimulaator) olemasolu
Neerupuudulikkus, sapikivitõbi
Uriinipidamatus
Metallist proteesid ravitava kehapiirkonna läheduses
Geneetiline ülitundlikkus
Siseelundite rasked haigused