Zlimline

Zlimline Kavitatsioon

Effektiivne ja ohutu!

Tänaseks on meil rõõm pakkuda Teile tselluliidi ja liigsete rasvladestuste vähendamise efektiivset, invasiivitut ja ohutut Zlimline kavitatsioon meetodit. Kavitatsioon on efektiivseim meetod esteetilises meditsiinis, mis mõjub rasvkoele nagu kirurgiline rasvaimu! Paljud kaasaegsed inimesed ei ole rahul oma kehaga. Käesolev toode on mõeldud ilusalongidele ja SPA-dele. Isegi kui rasvumine ja liigne kehakaal ei ole teie probleemiks, on rahulolematus mõnede liigse kumerusega teile kindlasti tuttav. Me kõik teame, et meie kehal on mõned kohad, kus keha ümbermõõdud ei vähene. Piirkonnad, mis ei allu toitumisele, treeningule ega dieedile: rasvapadjad põlvedel, puusadel, kõhul, kätel.

Eelised

Invasiivitus
Valutus, ei vaja tuimestust ega narkoosi
Kiirelt nähtav esteetiline tulemus
Protseduuri lühike aeg
Atraumaatilisus
Rehabilitatsiooniaja puudumine

Meetod

Zlimline LipoSpetsiaalse aparaadiga esile toodavad madala sagedusega ultrahelilained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile nn kavitatsiooni efekti: mikromullikeste moodustumise (ladina keeles Cavitas – tühjus). Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam selle ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele, lõhestades vaid neid. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil.

Kavitatsioon on lihtne ja täiesti valutu protseduur!

Koolitatud spetsialist mõjutab aparaadi ultraheliotsikuga valitud kehapiirkonda. Ultraheli kavitatsiooni protseduuri pikkus, arvestades protseduuriks ettevalmistust, on kokku kuni 60 minutit. Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui 1 kord 7 päeva jooksul. Kuur moodustab 3-10 seanssi. Vajadusel viiakse läbi toetusravi: 1-3 protseduuri iga 6 kuu tagant.

Tulemused

Kavitatsioon on hea mitmel juhul

Figuuri korrigeerimiseks
Ladestunud rasva eemaldamiseks kõhul, reitel, puusadel ja seljal
Tselluliidist vabanemiseks
Meestele õllekõhust vabanemiseks

Efekti võib näha juba peale esimesi seansse. Rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust, pinguldab nahka. Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendamiseks ja parendamiseks läbi lümfaatilise vereringe, soovitatakse kavitatsiooni kombineerida pressoteraapia ja aparaatse vaakum- või käsidrenaaži massaažiga. Protseduuride kuuri jooksul luuakse rasvaimuoperatsiooni efekt.

Probleemsed piirkonnad

Soovitame teha kavitatsioon koos LPG lipomassaažiga, kuna koos samal päeval tehes on tulemus tõhusaim. Senini on esteetilises kosmetoloogias kirurgilise vahelesekkumiseta olnud kättesaadavad vaid protseduurid, mis on muutnud rasvkoe struktuuri. Probleemsetest piirkondadest sai rasvarakke eemaldada vaid operatsiooni, rasvaimu abil. Ja igasugune operatsioon on invasiivne (kehasse lõike tegemine), lisaks veel taastumine, haiglas viibimine, paistetus, tugisukkade kandmine ning sealjuures pidi nähtavaid tulemusi ootama kuid

Probleemsed rasvladestumise piirkonnad

Kõht
Puusad
Tuharad
Selg
Käed
Sääred
Reied

Näidustused

Näidustused

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Fibroosi ilmingute vähendamine
Naha elastsuse parandamine
Naha verevarustuse parandamine
Armide silumine peale kirurgilist lipoksatsiooni

Vastunäidustused

Nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid
Rasedus ja imetamine
Verehüübivushäired
Immuunsussüsteemi haigused
Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi
Kilpnäärme talitlushäired
Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid
Südamehaigused ja südamestimulaator
Osteoporoos
Astma
Onkoloogia
Infektsioonilised ja põletikulised protsessid
Diabeet (II tüüp)
Varikoossed veenilaiendid
Kesk- ja sisekõrva kahjustused
Metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal

Seade kodukasutusse

Meie kaudu on võimalik osta ka Zlimline poolt toodetav kavitatsiooniseade koju. Rohkem informatsiooni leiate Zlimline kodulehelt: www.zlimline.com/zlimline-cavi-kavitatsioon