Saledam Elu

Slender Life on uudne ja täiesti erineva konseptsiooniga salendav ning tselluliidivastane mähis . Slender Life  sündis biotehnoloogiliste katsetega vaakumis mis surub loodusliku kreemi sügavale naha alla – Tulemused on kohesed ning on nähtavad ja mõõdetavad esimesest kasutuskorrast ning alates. 24 tunniga võimalik kaotada kuni 1.5 kilo. Slender Life  sisaldab ainult looduslikke, mitte toksilisi, taime ja mineraale ja on parabeeni vaba. Meditsiinilised katsed tõestavad, et kreem on täiesti ohutu ning äärmiselt efektiivne. Kaotatud sentimeetrid räägivad enda eest juba ise. Kui kreemi kasutada regulaarselt tulemus on püsiv ja tõhus võitlemaks tselluliidiga. Juues vähemalt 2 liitrit vett päevas ja jälgides tervislikku toitumist on tulemas parem ja püsivam.  Tulemused alljärgnevas tabelis on keskmine tulemus 100 inimese kohta. Tulemus on subjektiivne ning toimib iga kliendil erinevalt vastavalt kehale. Kuna iga klient on erinev , siis on ka kõik tulemused erinevad , kuid klienti kellel peale protseduuri ei oleks nähtavat tulemust,pole veel olnud.

Slender Life kehamähis on meie klientide lemmik enne puhkusereisi rannal. Nahk näeb välja jumekam, siledam, niisutatum ja trimmis. Peale kuuri läbimist salongis on võimalik soetada Slender Life saledam kreem ka kodus kasutamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada kreemi öösel magades koos dermopükstega või toidukilega.

PiirkondEnnePärastTulemus
Piht63.0 cm61.0 cm2.0 cm
Kõht82.0 cm79.0 cm3.0 cm
Puusad93.0 cm90.0 cm3.0 cm
Parem reis56.0 cm54.0 cm2.0 cm
Parem põlv38.0 cm36.5 cm1.5 cm
Vasak reis57.0 cm55.0 cm2.0 cm
Vasak põlv39.0 cm37.5 cm1.5 cm
Kaotatud sentimeetrid-15.0 cm
Kaal55.0 kg54.4 kg0.6 kg
Slender Life + LPG massaaž 69 €5 x 299 €Kingituseks 1 x EMS treeningut
Slender Life 60 min. 39 €5 x 135 €Kingituseks 1 x EMS treeningut
Saledam Elu
Start Up teraapia

2 x nädalas ja kokku 3 nädalat ehk 6 korda

Next Step teraapia

1 x nädalas ja kokku 2 nädalat
1 x kahe nädala jooksul ja 2 korda nii
1 x kuus, et säilitada maksimaalset tulemust

Nõuanded

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame klientidele EMS treeningut  või LPG massaaži saavutavaks maksimaalset tulemust. Väga tõhus on ka Transion pressoteraapia.  Selle tulemusena toimib kreem paremini ja pääseb sügavamale naha alla. Tund aega pärast protseduuri ei tohi palju juua, kuid samal päeva jooksul tuleb juua kuni 2 liitrit väikeste kogustena mittegaasilist vett. Pesta tuleks alles päev pärast protseduuri ehk siis 24 tunni pärast. Looge protseduuri ajal klientidele mõnus olemine rahustava muusika-, värvi- või aroomiteraapiaga. Soovitatav on läbida 5 korra kuur alguses ja jätkata koduhooldusega või külastades meie armsat salongi.

Peale esimest korda on koheselt nähtav niisutatud nahk, vähenenud tselluliit, trimmis keha ja 24 tunni pärast ka vähenenud kaal.

Tule proovi ja veendu ise!

Slender Life on aastatega võitnud tee meie kallite klientide südamesse, tule proovi sinagi!  Kombineerides mähist koos LPG massaažiga on tulemus maksimaalne ja garanteerime siledama naha juba 2 tunniga.

Protseduur ärikasutajale

Kehastuudio on Slender Life esindussalong Eestis. Meie käest on võimalik osta tooteid kui ka koolitusi. Võta meiega ühendust +3725021137

Aseta klient mugavalt enda ette, et võtta vajalikud mõõdud: jalad veidi laiali ning aseta kaal kahe jala vahele, käed asetada kaela taha. Märgi ära jumestuspliiatsiga alumine ja ülemine mõõtmiskoht. Võta mõõdud ja kirjuta need vastavasse tabelisse. Panna kreemi kätele, hõõruda seda senikaua kuni käe peale tekib valge vaht ning seejärel määrige klient pahkluust kuni taljeni kreemiga kokku.

NB! Mitte lasta kreemil täielikult imenduda.

Koheselt asetada klient vaakumkotti ning tõmmata see kuni rinnuni. Laske kliendil pikali visata, mugavasse asendisse ning seejärel kinnitada elastse sidemega. Tuleb luua täielik vaakumkotis spetsiaalse “extractor fan” On väga oluline, et koti sisse ei jääks õhku ega kuskilt pääseks õhk sisse. Väga oluline on kinnitada vaakumkoti ülemine pool elastse sidemega, et õhk ei pääseks sisse kui klient hingab või liigutab. Pane kliendile peale tekk või rätik vastavalt soovile.