Olaplex juuksehooldus

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele. Peale protseduuri näeb klient koheselt, et tema juuksed on ilusad ja terved.
Olaplex ei sisalda silikooni, sulfaate, ftalaate, DEA-d, alahüüde ega gluteeni.

MIS ON OLAPLEX?

MIS ASI ON OLAPLEX??

IGA VÄRVIMINE, MIS IGANES TÜÜPI VÄRVIGA, MIS IGANES KEERUKUSASTMEGA…. ILMA JUUSTE KAHJUSTUSTETA

Olaplex

Olaplex – Teie enesekindlus juuste kvaliteedi suhtes ja uued piiranguteta võimalused ideaalsete ja huvitavate stiilide loomiseks. Alates kaasaegsetest fotosessioonidest kuni kõige keerukamate soovide teostamiseks ilusalongides – realiseerige oma ideed, Olaplex garanteerib aga juuste tervise.

OLAPLEX KINDLUSTAB

Kõigest 2 lihtsat sammu vähendavad kahjustusi kardinaalselt iga värvimise ajal. Lisage Bond Multiplier No.1/Kaitsev kontsentraat No.1 igale värvile/blondeerijale/värvipesule peale oksüdandiga segamist. Lisage Bond Perfector No.2 /Kokteil fikseerimiseks No.2 kohe kui olete värvi/blondeerija/värvipesu veega juustelt maha loputanud.  Kasutage Olaplexi kõikide juuksuris pakutavate teenustega: keemilised lokid, keemiline sirgendamine, keratiiniga sirgendamine, värvimine, taastavad hoolduse jne. Tulemuseks saate alati ideaalse tulemuse ja terved juuksed.

MAKSIMAALNE EFEKT

Avastage Olaplexi piiranguteta võimalused, pakkudes oma klientidele täisteenust – Olaplex Concept System. Soovitage Hair Perfector No.3/”Ideaalsete juuste” eliksiir No.3 koduseks kasutamiseks, et tugevdada ja pikendada salongis saadud hoolduse efekti. Kodune hooldus kaitseb igapäevastest keemilistest, termilistest ja mehhaanilistest kahjustustest ning valmistab juuksed ette järgmiseks värvimiseks või salongi protseduuriks. Olaplex Hair Perfector No.3 eeliseid on hinnanud juba tuhanded kliendid.

Olaplex

Olaplex on saanud mitmeid rahvusvahelisi patente, mis kaitsevad loodud valemit ja tõestavad selle unikaalsust.

Olaplexi valem taasühendab disulfiid ühendid, mis vastutavad juuste loomuliku vastupidavuse ja elastsuse eest. Olaplexi loojad kutsusid kokku spetsialiste üle maailma – materiaal- ja keemiateaduse valdkonna doktorid. Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker ei olnud töötanud varem juuksehooldus toodetega. Nende kogemus, teadmised ja mis peamine – täiesti uus nägemus probleemidele selles valdkonnas, juhatas nad tõelisele avastusele.

Kõigest üks aktiivne koostisosa. Ei sisalda silikooni, õli, sulfaate ega aldehüüde. Ta seob uuesti kahjustatud disulfiid ühendid juuksestruktuuris. Toimib enne keemilist mõju, selle ajal ja peale seda. Teeb juuksed märksa tugevamaks ja vastupidavamaks kui nad olid enne. See kõlab nagu reklaam, kuid piisab vaid korraks heita pilk sotsiaalmeediasse ja sisestada otsingusse “hashtag” märkega #Olaplex, ning leiate tuhandeid foorumeid, töid ja tagasisidet professionaalidelt ja samuti nende klientidelt üle maailma. See on suurem tõestus kui mis iganes reklaam.