Meist

Kehastuudiol on rõõm teatada, et oleme kolinud uuele aadressile Poordi 3, Tallinn. Oleme läbinud ka LPG Endermoloogia 2 astme koolituse ja meie toredad teenindajad ootavad Teid.

Kehastuudio pakub juba 8 aastat oma klientidele erinevaid kaalulangetamiseks mõeldud protseduure. Meie abiga saate vabaneda liigsetest kilodest, parandada naha toonust, korrigeerida figuuri, vabaneda tselluliidist, siluda pindmisi peenikesi kortse, ühtlustada nahatooni, eemaldada inetuid kapillaare, treenida lihaseid ja lihtsalt lõõgastuda.

Pakume LPG vaakummassaaži, kavitatsiooni, laser-rasvaimu ja salendavaid Transioni kehahooldusi. Kuigi oleme spetsialiseerunud kaalulangetamisele ja oma klientide enesetunde parandamisele, pakume lisaks ka näo- ja iluhooldusi, pediküüri ning maniküüri.

Kehastuudios  töötavad sõbralikud ja toredad  oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust oma armsatele klientidele. Tahame olla kindlad, et klient, kes on üks kord meie salongis käinud, tuleb meie juurde tagasi ja julgeb meid soovitada ka oma sõpradele.

Eelkõige klientide soovidest, pakume paindlikku ja sõbralikku teenindust ning privaatset õhkkonda. Oleme ka Zlimline esindussalong Eestis ning meilt on võimalik kohapealt soetada Zlimline Cavi ja Zlimline Transion seadmeid ka koduseks kasutamiseks.

Pakume Beaming White hambavalgendus koolitusi, seadmeid ja tooteid. www.hammaste-valgendamine.ee Pakume koolitusi ja seadmeid veel sellistele brändidele nagu Slender Life ja Zlimline  ja BEAMING WHITE .Kehastuudio asub juba 3 linnas ja pakume ka frantsiisi võimalust.

Võta meiega julgelt ühendust +3725021137

Olete oodatud!

Teie Kehastuudio 2017

  • Hindamine

    Hindame Teie tervisliku seisundit

  • Kaardistamine

    Kaardistame probleemsed piirkonnad

  • Mõõtmine

    Mõõdame Teie keha