Massaažid

Klassikaline massaaž

Traditsiooniline ja levinud massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õlidega, kreemidega kui ka kuivalt. Ravimassaaži võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas problemaatilistele piirkondadele või kogu kehale. Massaaži peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.

Kookosõlimassaaž

Kookosõlimassaaž – on suurepärane vahend lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Massaaž aitab vähendada kehalist ja vaimset ülepinget ning mõjutada verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Kookosõlil on kõrge E-vitamiini ja proteiinide sisaldus ning suur niiskuse säilitamise võime. Õli imendub massaaži ajal organismi, parandades tervist ja üldist heaolu. Samuti on õlil antibakteriaalne, nahka noorendav ja kortsudevastane toime. Kookosõlimassaaž on lõõgastav, vähendab pinget ja väsimust.

UUS CocoScrub massaaž

Soovid siidiselt siledat nahka ?

Kehastuudio toodab naturaalset kookoskoorijat orgaanilisest toorainest. 60 minutilise koorimisega muudetakse nahk erakordselt siidiseks. Surnud nahk kooritakse kehalt ja muudetakse siidiseks. Soovitame alustada protseduure just sellest hooldusest. Sobib ideaalselt enne Slender Life protseduuri.

Tõeline nauding!