LPG ravihooldused

Meie klientide armastatuim hooldus! Tule naudi sinagi!

LPG massaaž ja meetodid (kasutusel aastast 1986) on oma nime saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. Algselt oli LPG tselluliidimassaaz mõeldud kasutamiseks taastusraviks, hiljem levis meetod ilusalongidesse. LPG tselluliidimassaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi. LPG seadme otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile. LPG ravihooldused on äärmiselt kehasõbralik ja leebe viis erinevate vaevuste leevendamiseks. Kas ja milline hooldus just sinule sobib selgub konsultatsiooni käigus. Vastunäidustused on samad, mis teiste massaažiliikide puhulgi. Massaaži tulles tuleb informeerida oma massööri vastunäidustuste olemasolust!

Tselluliiti
Liigset kehakaalu
Soolasid liigestes
Liigeste- ja peavalu
Turseid
Vananevat ja lõtvunud nahka
Väsimust, stressi, unehäireid
Rasedus-, põletus-, lõikearme
Menopausiga seotud vaevusi

LPG vaakummassaaž mõjutab närvisüsteemi- ja vereringe punkte, tänu millele väheneb jalgade külmetamine, paraneb uni, langeb psühhoemotsionaalne pinge. Soovitatav on massaaži teha enne ja pärast liposuktsiooni (rasvaimu), kosmeetiliste operatsioonide eel- ja järelravina. Lipomassaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. Vaakummassaaž teeb võimalikuks ennetada ja ravida ainevahetust, vere- ja lümfiringe ning seedimisega seotud probleeme.

LPG Cellu M6 Integral

LPG Cellu M6 Integral on innovatiivseim ja efektiivseim protseduur võitluses tselluliidi ja liigse kehakaaluga. Integrali hakati tootma aastal 2010. LPG Cellu M6 Integral on LPG kõige uuem ja efektiivsem seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast 3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Tema vaakum on sügavam ja protseduur ise meeldivam. Kõik programmid on salvestatud LPG teadlaste poolt Prantsusmaal. Kõik meie teenindajad on läbinud LPG koolitused ja omavad vastavaid sertifikaate. Kui sa soovid endale vaid parimat, Ootame Teid nautima!