Lash Lift

Uus ja põnev lahendus ripsmetele!

Jäta hüvasti ebamugavate ripsmekoolutajatega, mis näevad välja kui piinariistad. Unusta ka senised püsivad ripsmekoolutussüsteemid, nagu näiteks rullid või klambrid, mis on samuti ebamugavad. Ilu nimel ei pea alati kannatama! Eestisse on saabunud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Tulemus kestab 6-8 nädalat.

Kuidas protseduur teostatakse?

Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga. Protseduurile kulub 45-60 minutit

Kas protseduur on valulik?

Ei, nagu juba eelnevalt on välja toodud, siis tegemist ei ole valuliku toiminguga. Toiming on niivõrd meeldiv ja rahustav, et nii mõnigi klient uinub sel ajal.

Kuidas ripsmeid peale protseduuri hooldada?

Tegemist on teenusega, mis ei vajagi kodust hooldust. Ainus, mida pead järgima – hoia ripsmed kuivad 24 tunni jooksul alates tehniku juurest lahkumisest. Järgmine hooldus toimub taaskord alles tehniku juures.

Kas võin kasutada ripsmeseerumeid ja -tuśśe peale protseduuri?

24 tunni möödumisel võite kasutada oma ripsmetel nii seerumeid kui ka tuśśi, kui seda soovite

Kas Lash Lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?

Lash lift protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.