• Ericson Laboratoire

Kosmeetik Monika Tobi

Ericson Laboratoire Enzymacid

Ericson Laboratoire EnzymacidEricson Laboratoire Enzymacid kolmekordne koorimine on kiire toimega raviprogramm naha täielikuks uuendamiseks ja noorendamiseks. Hoolduses on kombineeritud 3 erinevat koorimise tüüpi: Mikrodermabrasioon, Ensüümid ja AHA-happed. Manuaalse mikrodermabrasioon-lihvimise käigus kasutatakse alumiiniumkristalle ja raudoksiidi graanuleid, mis justkui kustutuskummiga aitavad maha koorida naha ülemise kihi. Ensüümid loksutavad lahti sarvkihi surnud rakkude vahelised sidemed ning pesevad surnud koed maha, aktiveerides samal ajal rakkude uuenemisprotsessid. Viimasena kantakse nahale happelahus, mis tungib naha sügavamatesse kihtidesse ning algatab seal intensiivse rakkude uuenemise. Nahk muutub õhemaks, pehmemaks, puhtamaks ning kirkalt säravaks. Enzymacid hooldus ahendab poore, lihvib arme, silub kortse, pleegitab pigmendilaike. Nahk on koheselt kirkam, säravam, noorem, ühtlasem, siledam, värskem ja hoolitsetud ilmega.

Ericson Laboratoire Biopure

Ericson Laboratoire BiopureEricson Laboratoire Biopure on puhastav detox hapnikuhooldus. Stressis nahk kaotab elujõudu, ei tule enam oma funktsioonidega toime, selle välisilme halveneb ning vananemisnähud tekivad varem kui bioloogilise ja tegeliku vanuse alusel arvata võiks. Biopure hooldus on ideaalne lahendus naha hapnikunälja ületamiseks ning naha bioloogiliseks sügavpuhastuseks kahjulikest toksilistest ainetest. See hoolitsus sobib täiuslikult saastatud linnaõhust stressis nahale. Biopure rikastab nahka hapnikuga, leevendab põletikke ja ärritusi, elustab, niisutab ja paneb jume taas särama. Detox-toime tõttu soovitame seda ka suitsetajatele, kuna aitab väljutada toksiine. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, vanusest ja soost sõltumata. Eelkõige probleemsele, stressis, kurnatud, väsinud ja ülekoormatud nahale. Ideaalne suurenenud rasuerituse puhul. Suurepärane abiline naha seisundi stabiliseerimiseks aastaaegade vahetumisel või väga intensiivse ja stressirohke eluperioodi ajal. Toksiinide väljutamiseks soovitame seda näohooldust ka antibiootikumikuuri ajal ning krooniliste haiguste korral.

Ericson Laboratoire Meso-Vit

Ericson Laboratoire Meso-VitEricson Laboratoire Meso-Vit on süstideta mesoteraapia. Mesoteraapia on imepisikeste kasulike osakeste (vitamiinide) viimine naha keskmistesse kihtidesse süstetorgete abil. Ericson Laboratoire Meso-Vit näohooldus kasutab mesoteraapia põhimõtteid – preparaadid tungivad nõelrulliku ja vibroaparaadi abil sügavamale nahakihtidesse. Erinevalt mesoteraapiast ei ole see hooldus aga nahale valus ega traumeeriv. Noorendav tulemus on nähtav juba pärast esimest hooldust. See on suurepärane vitamiinidega turgutav ja vananemisvastane näohooldus. Kortsud vähenevad, ebaühtlane jume saab taas säravaks. Nahk saab laetud A-, C- ja E-vitamiini seerumitega ning lööb sellest tulenevalt klaarilt särama. Nahk on koheselt nooruslikum, tervem ja säravam. Hooldustoodetes sisalduvate koostisosade imendumine paraneb tänu iluraviseadme MICRO-PICK kasutamisele, mis on varustatud mikronõeltega (pikkusega 0,35 mm), mis on valmistatud parima kvaliteediga roostevabast terasest. Mikronõelad uuristavad epidermisesse mikrokanalid, mis suurendavad naha läbitavust ning aitavad kaasa preparaadi imendumisele naha sügavamatesse kihtidesse.